מטיילות מספרות על טיולי הנשים של אסימון 

טיול נשים לבולגריה ינואר  2018

הייתי בטיול לבולגריה,נהניתי מכל רגע. 
תכנית מאורגנת מהבוקר ומלאת חוויות. תכניות שלא הייתי מגיעה אליהם לבד .
ארגון ותכנון מדהים. דניאלה אישה מדהימה ואנושית עם לב רחב
אתי בוזגלו

טיול נשים לבולגריה ינואר  2018

טיול נשים לקובה פברואר 2017

דניאלה יקרה, הטיול אתך ועם קבוצת הנשים המופלאות שהיו איתנו היה בשבילי חוויה עוצמתית. חזרנו רק אתמול, אבל מאד ברור לי, שבזכותך, אחזור לשם עוד פעמים רבות.

עינת צור קיבק

טיול נשים לבולגריה ינואר  2018

תכנית מעניינת,אירגון מושלם ומדריכה מקסימה.מקומות שלא הייתי מגיעה אליהם בכוחות עצמי,באווירה רגועה ועם הרבה חיוכים והומור.איזה כיף⚘
מאירה גיני

השמות שמורים איתנו מאחר ונכתבו גם שמות משפחה

1.jpg

טיול נשים לויאטנם  נובמבר  2018

טיול נשים לבולגריה ינואר 2017

טיול נשים לקירגיסטן אוגוסט 2016

טיול נשים לקובה מאי 2016

טיול נשים לאלבניה יולי 2015

טיול נשים לנפאל מאי 2015

לדניאלה,
המון תודה על הטיול הנפלא. כל מי ששומע ממני מתלהב. אז תעדכני אותי ומראש על הטיול הבא לקוסטה ריקה ואביא לידיעת המתעניינות. הצלחת בזכות אישיותך המרגיעה וכושר הארגון שנחנת בו לגרום לי להנאה צרופה וזה היה ממש וואו. תודה וחג שמח. 


תמי.א. טיול נשים לקוסטה ריקה, נובמבר 2014

 

דניאלה יקירה, 

 

אכן טיול מיוחד במינו לטעמי, חוויה בלתי רגילה (לא הייתי נרשמת ללא  היית אומרת שזה אומנם הליכה אבל לא למיטיבי לכת....) שמחה שלא ידעתי הכול, ואכן עברתי את הכול בשלום וברגשה שהיה קשה (לי) אבל שווה ברמות. לא הרגשתי שהימים עוברים.

מאוד אהבתי את הגישה שלך לטיול, הרכב הבנות מאוד היה לרוחי, אשמח מאוד להצטרף לטיול נוסף שלך . מאחלת לך הרבה טיולים מקסים ו"מושלמים" כשלנו ,,,(ואל תשכחי לארגן לי משהו מדליק...בלי טיפוס...)

 

בהצלחה נעמי פ. טיול לאלבניה יוני 2014

 

 

 

 

 

שלום יקרה, 

אם עוד לא אמרתי מספיק פעמים, הנה אומר זאת שוב: היה מדהים ואת מדריכה יוצאת דופן מכל בחינה: אחריות, גמישות, רגישות, איכפתיות, ידע, תבונה ובעיקר חוש ההומור המטורף שאין שני לו. אני לא מפסיקה לספר לכל העולם...
 

נועה ק. טיול לאלבניה יוני 2014

 

 

 

 

דניאלה יקרה שלום,

עברה שנה וחצי מאז טיילתי יחד איתך לנפאל וכבר עברו חמישה חודשים מאז טיפסנו יחד לקילימנג'רו.
ההחלטה לנסוע לנפאל ל 16 יום, הייתה קשה לי. להשאיר בבית בעל ו-5 ילדים, להתנתק ליותר משבועיים מהעבודה והשיגרה, להחליט שאני מוציאה סכום לא מבוטל רק על עצמי...הרבה שיקולים...ואז הזכירה לי חברה טובה שאת החיים צריך לחיות עכשיו! וכשאני שמה את עצמי בראש סדר העדיפות מידי פעם, כולם יוצאים נשכרים!!
החלטתי שאני יוצאת! וכאשר החלטתי – כולם מסביבי תמכו וחיבקו. אני לא בטוחה שהם או אני, הבנו עד הסוף עד כמה הטיול הלא שיגרתי הזה ישפיע עלי, בכל אופן, כולם הבינו שאני יוצאת ואף אחד לא יקלקל לי את המסע הזה אל עצמי ואל הנופים והתרבות השונים כל כך.

בהמשך, הבנתי שהבחירה שלי ב"אסימון" הייתה בחירה מוצלחת ביותר! קיבלתי מעל ומעבר למצופה!
חיבוק גדול של הדרכה והכוונה, דאגה לכל פרט ופרט במסלול, תשומת לב לכל פרט ובעיקר יצירת אווירה בה כל אחת יכולה לבוא לידי ביטוי ויכולה למצוא את מקומה.

דניאלה היא אישה מיוחדת במינה וההתמסרות שלה להצלחת החוויה שלנו אינה מובנת מאליה!
כשמתקשרות אלי נשים ומתלבטות אם לנסוע, אני אומרת להן רק דבר אחד: "אתן חייבות את זה לעצמכן!"
שנה וחצי אחרי הטיול והוא מלווה אותי עד היום, הנופים המרהיבים, האנשים המיוחדים והאדיבים, החוויה המעצימה, כל אלה יחד הולכים איתי הלאה לחוויות הבאות.

בקיץ האחרון כשדניאלה הזמינה אותי לטפס על הקילימנג'רו, חשבתי שהשתגעה...לא הבנתי מאיפה זה בא לה...
אבל לאט, לאט נדבקתי בחיידק הקילימנג'רו ובינואר האחרון יצאתי עם "אסימון" לטפס על הקילימנג'רו. זו הייתה חוויה מסוג אחר, אבל כיוון שכבר הכרתי את דניאלה, ידעתי שצפוייה לי חוויה מתוקתקת, מאורגנת ומעצימה!

אכן כך היה! זה היה טיול של "פעם בחיים" ומאז הכל קטן עליי...תחושת החופש לה זכיתי במסע הזה לא משתווה לשום חופש, תחושת ההישג להגיע אחרי שבוע הליכה אל הפסגה הגבוהה באפריקה (5895 מ') היא תחושה שאי אפשר להסביר במילים...את החיוך שהיה על פני חודש אחרי שחזרתי אף אחד לא יכול היה למחוק...בקיצור – אתן חייבות את זה לעצמכן!

תודה דניאלה שפתחת לי דלת גדולה לחוויות מסוג אחר.
נורית בורגר ינאי, גבעת אבני

 

דניאלה,
 
השתתפתי בטיול נשים לנפאל בחודש מרץ 2014.  אנסה להגדיר במילים את עוצמת החוויה שעברתי.
 
קודם כל, ההתנתקות מהמטלות וממירוץ החיים המטורף היה לא פשוט, אבל לאחר תקופת הסתגלות והפנמה, המראות הפסטורליים, האווירה הכללית והנשית, השהייה במחיצת נשים
 
חלחלו פנימה. איך אוכל לתאר את היופי של נפאל, האנשים המחייכים, הצבעים העזים בכל פינה, המראות הפסטורליים, העוצמה שבטבע... הרגשתי שאני מתהלכת ממש בתוך גלוייה. כל תמונה וצילום יצאו פוסטר.
 
האירגון של הטיול היה מתוקתק להפליא, המדריכה הקורנת והג'דאית (כן- את), הביחד הנשי בקבוצה, החוויות שעברתי, הצחוקים- כל אלו הוסיפו לקסם של החוויה הכללית.
 
עבורי זה היה טיול של פעם בחיים.
 
תודה רבה לך, דניאלה, שאפשרת לי לעבור אותה.
 
דליה

 

בנות, לא מזמן חזרתי מטיול נשים בנפאל במסגרת טיולי אסימון. הטיול היה נפלא וחוויה מיוחדת במינה. הטיול היה מאורגן היטב והמדריכה (דניאלה) אישה מקסימה ונדירה. ממליצה בחום. (טובה רודר - מתוך דף הפייסבוק שלנו)

רבותי או יותר נכון גבירותי חזרתי מטיול לנפאל עם דניאלה מאסימון מומלץ ביותר, מדהים המקום, ודניאלה מקסימה יודעת לארגן, לתווך ויש לה טביעת עין לאנשים, אל תהססו תשאירו את כולם בארץ וסעו-ניקוי ראש ונפש. (צופי זנד- מתוך דף הפייסבוק שלנו)

טיול מדהים בנפאל עם אסימון טיולים

אני מאמינה בחלוקי אבן שזורים בחיים, חלקם משנים בצורה כזו או אחרת פאן קטן בהסתכלות ובכך, גורמים לשינוי גדול מבפנים. באוקטובר 2012 הצטרפתי לטיול נשים לנפאל, טיול בהדרכתה של דניאלה שוורץ, המקסימה, שמותירה את חותמה לכל אורך הטיול הן בהדרכתה והן באישיות המיוחדת והנפלאה שהיא.
הקבוצה היא קבוצה אינטימית, היינו 10 נשים, כל אחת עם הגוון שלה והייחודיות שלה.

גולת הכותרת של הטיול הייתה כפר שנקרא ננגי, שממוקם 300 ק"מ מערבית לקטמנדו. כפר קסום, בכפר השתלבנו בפעילויות שוטפות עם הנשים המקומיות. זכיתי להכיר את לילה המקסימה ואת רומן, בחור מיוחד שבישל לנו את הארוחות בכפר. נהניתי להכיר את האנשים ולשכוח שמדובר בדוברי שפה שונה לגמרי ותרבות שונה לגמרי, בריאה ושפויה משלנו, למרות הקושי. תודה על החוויות שיצרת לנו בטיול: פרוייקט נייר של הנשים הנפאליות והישראליות, הקציר המשותף, קטיפת פטריות הפכה את השהייה למוכרת.

ממקום זר בקצה העולם, הרגשתי בבית כאילו העתקתי את מקומי ממודיעין בישראל לננגי בנפאל והעולם ממשיך לפעול. בסופו של כל יום פעילות היו משחקי חברה בין הנשים בקבוצה, שהן היו כיף גדול. למדתי  מהנפאלים שלפעמים אין כן וודאי ויש נינוחות מסויימת של 'מייבי' נפאלי שמאפשרת הכל. שום דבר לא בטוח ועם זאת, יש ביטחון באי הוודאות הזו.

תודה על תחושת הבית הנפלאה, תשומת הלב שלך לפרטים הקטנים והגדולים בכל מקום בו ביקרנו. מהטיקות שהדבקת לכל אחת ואחת בארוחת הבוקר דרך הטראק למוחרה והזריחה העצומה ששיתקה אותי עד כדי שנפתחתי ושרתי למולה אחרי זמן ממושך ללא חשש.
שחזרתי לארץ, הרגשתי סוג של שקט מופתי, כמו נגיעות שטופחות על הכתף ופותחות משהו. יש מצבים שמשהו משתנה ולא ניתן להבין בדיוק מה וכך הרגשתי.
ועכשיו? אני מתה מגעגועים וממליצה לכל אחת לצאת לטיול, מסוג החוויות שלא חוזרות על עצמן.

קרן - מייבי

ארז מניקס מראין שתי מטיילות שהשתתפו בטיול הנשים לנפאל

 


 

מתוך הראיון:
 

"הטיול הוא משהו, אחר, משהו שונה, משהו שזה לא סתם טיול.  נכון כל אחד יכול לקנות כרטיס טיסה לקטמנדו ולהגיע לשם וללכת לטראקים אבל החיבור הזה עם המקום הספציפי הזה והמפגש הבלתי אמצעי הזה בכפר עם האנשים עם החיבור הזה שדרך דניאלה באמת שנעשה בצורה מדהימה, החיבוק שלהם המפגש שלהם, הלהכנס להם לתוך החיים שזה לא משהו שכל אחד יכול להגיע..."

"מתגעגעת לרזולוציה אחרת של זמן, אנחנו רגילים להיות ברזולוציה של דקות ושניות ושם יש רזולוציה שונה של זמן. הנופים המדהימים, האנשים בעיקר האנשים. הכפר הזה באמת מחבק את המטיילות בחיבוק אדיר, כל הכפר הגיע לקבל אותנו, כל הכפר הגיע להיפרד מאיתנו, וכל השהות שלנו שם הם באמת חיפשו איך לעשות לנו את החיים כיפים, להתחבר אלינו ללמוד מאיתנו ובעיקר אנחנו למדנו מהם".