טיולי נשים בדגש על טבע
Wild Atlantic Woman
טיול נשים לאירלנד - טיול הליכה

טיול נשים מיוחד, לאורך הדרך האטלנטית הפראית במערב אירלנד. טיול עם הליכות בטבע שמאפשרות לחוש מקרוב את המקום המופלא הזה. נבקר בצוקי מוהר, הבראן, קונמארה, נטוס לביקור באיי אראן, ונבקר בפנינת המערב, גאלאווי. טיול בדגש על טבע, מתובל בפאבים, מוזיקה וריקודים איריים.
25.6-3.7.19 (9 ימים)

Balkan Woman
טיול נשים לאלבניה

אלבניה, מדינה עם ניחוח של פעם. טיולים רגליים נינוחים באלפים האלבנים – שייט באגם קומן, פנינה אירופאית נסתרת, רפטינג בקניון אוסומי, המופלא – ביקור בטיראנה, שקודרה ובראט – טיול נשים בדגש על טבע ותרבות לארץ מופלאה, עם נופים מרהיבים ואנשים מופלאים שרק עכשיו נפתחת אל המערב.
9 ימים 9-18.7.19

Kyrgyz Woman
טיול נשים לקירגיסטן

קירגיזסטן וקזחסטן הרפובליקות החדשות של מרכז אסיה, נמצאות על נתיב דרך המשי. מדינות שבהם נראה כאילו הזמן עצר מלכת. בטיול מיוחד זה נפגוש מקומיים מסבירי פנים ומארחים מקסימים. נופי טבע מדהימים ומגוונים וכמובן לא נפספס את השווקים. נצפה במשחקי סוסים על שפת אגם סונג קול, וגם נרכב על סוסים. בהחלט חוויה מסוג שונה
קיץ 2019

Spicy Woman
טיול נשים לסרי לנקה 

רוצה להגיע אל סוף העולם? לצאת לספארי בשמורה של פילים? לטייל ביער גשם? לצאת לשייט ולצפות בלוויתנים? לבקר בפלא השמיני של העולם? לראות מקדשים חצובים בסלע? לנסוע ברכבת בדרך הררית עוצרת נשימה בין מטעי תה? לטייל בין כפרים? לטעום אוכל סרי לנקי ביתי? להתפנק יום על חוף ים אקזוטי? הצטרפי לטיול נשים לסרי לנקה, מדינה מגוונת ופראית. טיול עם דגש על טבע, טיול עשיר ומקיף בקבוצה קטנה 12 ימים (10 לילות) 5-16.12.19

Madeira Woman
טיול נשים לאי מדירה בפורטוגל

טיול נשים רגלי מיוחד שופע בירוק במדירה, אי קסום באוקיאנוס האטלנטי. טיולים רגליים לצד הלבאדות, אמות המים המפורסמות של האי, על צוקים לצד האוקיאנוס האטלנטי, ביערות עצי ער וארזים ועל הרים המתנוססים מעל העננים. הרבה ירוק בעיניים, נופים דרמטיים פראיים, אוויר נקי, חופשה אמתית לנפש ולנשמה. שילוב בין התוסס בעיר לטבע הפראי  של האי.

9 ימים. 3-11.9.19 
 

Jungel Woman
טיול נשים לקוסטה-ריקה 

קוסטה ריקה – המקום הכי קרוב לגן עדן עלי אדמות. רקמנו עבורכן טיול מלא בטבע – ג'ונגלים, יערות גשם, חופי ים מהיפים בעולם, שמורות טבע מהממות והכל בתיבול הרפתקני קליל של רפטינג, אומגות, סנפלינג מים או סוסים שייט קטמארן ועוד... הכל מותאם לנו הנשים. טיול לקוסטה ריקה הוא טיול של ניקוי ראש וכיף אמיתי. טיול בקבוצה קטנה עד 16 נשים בלבד.  (12 ימים) 

Kilimanjaro Woman
מסע אל פסגת הקילימנג'רו

רוצה לגעת בשמים? הצטרפי למסע נשים אל פסגת הקילימנג'רו, ההר הגבוה באפריקה. לטפס בין נופים מדהימים מהסוואנה, דרך יערות הגשם ועד לקרחונים שלמעלה. לצפות בזריחה מעל הפסגה ולהרגיש הכי חופש שיש. חוויה ייחודית של פעם בחיים!
אם: יש לך כוח רצון ואמונה בעצמך, את מיטבת לכת (רצוי ניסיון בטרק), מוכנה לאתגר פיזי ומנטלי, בעלת רוח הרפתקנית – את כנראה מתאימה למסע.
המסע כולל 4 טיולי הכנה בארץ

לפרטים על טיול נשים השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם