טיולי נשים חוויתיים אותנטיים 
Surva Woman
טיול נשים לבולגריה 

בואי לגרש שדים בבולגריה...סופ"ש ארוך של ניקוי ראש אמיתי, בבולגריה שלא היכרת. כולל את פסטיבל המסיכות המפורסם והגדול בבלקן שמחייה מסורת עתיקה פגנית של גירוש שדים.
ובנוסף מפגשים עם נשים בולגריות סדנאות כיפיות, טעימות ועוד. קפיצה קטנה אל הקור החם ביותר בבולגריה.
5 ימים 21-25.1.20 

Salsa Woman
טיול נשים לקובה 

שונה, מיוחדת, יצרית, סוחפת, קובה היא אחת המדינות המעניינות בעולם. מי שהציץ בדרך כלל גם נפגע. הצטרפי אלינו לביקור במדינה מרתקת זו, לחוות את המקום, ליהנות מהעושר התרבותי לרקוד ולבלות. טיול נשים מיוחד. משלב: סיורים בערים, מועדוני סלסה חושניים ואווירת רחוב צבעונית, מפגשים בלתי אמצעיים עם המקומיים, ביקור בשמורות טבע. כמו כל טיולי אסימון טיולי חוויה ברוח נשית - מובטח לכן טיול בקבוצה קטנה וביחס אישי  (9 לילות 11 ימים)
פברואר 2020
 

Sahara Woman
טיול נשים למרוקו

מרוקו, מדינה של צבעים עזים ומסתורין. ארץ של  ניגודים ונופים ציוריים. פסגות מושלגות, דיונות חול, קסבות, כפרי ברברים מיסטיים, שווקים שוקקים ואנשים מכניסי אורחים. 
רוצה להרגיש ולחוות את מרוקו האותנטית? בואי אתנו לטיול מקיף ועמוס בחוויות ייחודיות של שכרון חושים. (13 ימים)
מרץ 2020

Balkan Woman
טיול נשים לאלבניה

אלבניה, מדינה עם ניחוח של פעם. טיולים רגליים נינוחים באלפים האלבנים – שייט באגם קומן, פנינה אירופאית נסתרת, רפטינג בקניון אוסומי, המופלא – ביקור בטיראנה, שקודרה ובראט – טיול נשים בדגש על טבע ותרבות לארץ מופלאה, עם נופים מרהיבים ואנשים מופלאים שרק עכשיו נפתחת אל המערב. (9 ימים)

9-18.7.19

Mongolian Woman
טיול נשים למונגוליה
 

טיול מסוג שונה לארץ שונה, מונגוליה ארץ הנוודים והמרחבים האין-סופיים. אין עוד מקום כזה בעולם. אם את רוצה לחוות משהו אחר ולטייל בצורה שונה, זה הטיול עבורך. טיול מקיף במונגוליה, מהדיונות הענקיות בגובי בדרום ועד לבני שבטי האיילים בצפון. הצטרפי למסע שיאפשר לך לחוות מקרוב את מדינה מיוחדת זו.

טיול לאוהבות החופש, המרחבים הפתוחים, להרפתקניות, לסקרניות, לאוהבות האדם (15 ימים) 

28.7-11.8.19

Himalaya Woman
טיול נשים לנפאל 

רוצה חוויה מסוג שונה, כזאת שתיקח אותך אל עולם אחר? חיים אחרים? רוצה להכיר מקרוב את האוכלוסייה המקומית, לשהות בכפר ציורי במרכז נפאל שעדיין לא נפגע מהתיירות הממוסחרת? לטייל בין נופים מדהימים על רקע פסגות ההימליה המושלגות? 
בואי אתנו לנפאל ותזכי בחוויה של פעם בחיים טיול בדגש על טבע, נופים מעוררי השראה והיכרות מקרוב עם האוכלוסייה המקומית. בקבוצה קטנה וביחס אישי
 (14 ימים) 

Kyrgyz Woman
טיול נשים לקירגיסטן 

קירגיזסטן  היא אחת הרפובליקות החדשות במרכז אסיה, שנמצאת על נתיב דרך המשי. במדינה זו נראה כאילו הזמן עצר מלכת. בטיול מיוחד זה נפגוש מקומיים מסבירי פנים ומארחים מקסימים. נופי טבע מדהימים ומגוונים וכמובן לא נפספס את השווקים. נשתתף בפסטיבל משחקי נוודים מיוחד, על שפת אגם סון קול, נטייל בטבע, נשתתף בסדנאות וגם נרכב על סוסים. בהחלט חוויה מסוג שונה  2019

Mongol Woman
טיול נשים  מיוחד למונגוליה לפסטיבלי האביב

בסוף החורף הארוך, המונגולים הנוודים חוגגים את בואו של האביב בשלושה פסטיבלים אותנטיים מיוחדים: "פסטיבל הקרח" ליד אגם חופסגול הצפוני, "פסטיבל הנשר" ליד אולן בטור ו"פסטיבל הגמלים" במדבר גובי. ארגנו עבורכן טיול נשים ייחודי שיאפשר לכן להשתתף בשלושת הפסטיבלים, לחוות מקרוב את התרבות המונגולית וכן להיחשף למרחבים העצומים והנופים המדהימים של מדינה מיוחדת זו. טיול קר, אך הכי שווה. (11 ימים)טיול מיוחד לאוהבות את החופש, המרחבים הפתוחים, להרפתקניות, לסקרניות, לאוהבות האדם. 

Viet Woman
טיול נשים לויאטנם

ויאטנם, מדינה מרתקת. משבטי בני ההרים בצפון ועד לדלתא של המקונג בדרום. שיט בפלא השביעי של העולם - הלונג ביי, ביקור בהאנוי, הוי-אן וסייגון. סיורי אוכל, סיור וספות, סיור אופנים, טוקטוקים ועוד. הצטרפי לטיול נשים מיוחד לויאטנם

18.11-2.12.19

לפרטים על טיול נשים השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם