אודותינו

אסימון טיולי חוויה ברוח נשית, מתמחה ביוזמה, וארגון של טיולי נשים ברחבי העולם. אסימון קמה ב-2011 והטיול הראשון לנפאל יצא במרץ 2012. מאז אותו טיול ראשון נוספו הרבה יעדי טיולים בעולם וכל שנה נוספים יעדים חדשים. עד היום הוצאנו עשרות טיולי נשים ליותר מ-12 מדינות בעולם.

מה מייחד את טיולי הנשים שלנו?

 • לאפשר להכיר ולחוות תרבויות ודרכי חיים שונות, מתוך מתן כבוד לאחר ומתוך אמונה שחוויה מסוג זה תעשיר ותרחיב אופקים ותאפשר להבין את העולם סביבנו.

 • חשוב לנו המגע וההיכרות עם האוכלוסייה המקומית. אנחנו משתדלות לשלב בכל טיול מפגשים מסוג זה כמו: לבקר בבתי מקומיים, לפגוש קבוצות ופרויקטים של נשים, ללמוד מהמקומיים מיומנויות שונות. כל טיול והייחוד שלו.   

 • אנחנו אוהבות טבע ומאמינות שטיול רגלי מאפשר זווית ראיה שונה של המקום ולכן אנחנו משתדלות לשלב בטיולים גם טיולים רגליים בדרגות קושי שונות. לאוהבות ללכת הכנו טיולים רגליים מיוחדים המוגדרים ככאלה.

 • אנחנו רוצות ליצור בטיולים אוירה שתאפשר לנשים להרגיש בנוח עם מי שהן, ולאפשר לכל אחת לשתף את הדומה ולחוות את השונה. נשים רבות אמרו לנו שהטיולים שלנו מאפשרים להן להיות מי שהן באמת ושזה החופש האמיתי.

 • הטיולים שלנו נערכים בקבוצות קטנות 12-16 נשים בלבד, מה שמאפשר לנו לנהל את הטיול בצורה אינטימית יותר ומתוך מתן יחס אישי. קבוצה קטנה גם מאפשרת לנו לשלב בטיולים יותר פעילויות חוויתיות.

 • אנחנו  בעד אווירה קלילה, נעימה וחופשית. לצחוק וליהנות.

 • הטיולים שלנו מאפשרים את ה'ביחד' אבל אנחנו מכבדות גם את הצורך שיש לנשים לפעמים ל'לחוד'. אנחנו לא אוהבות לחנוק.

 • יש לנו טיולים שבהם אנחנו אוהבות גם לאתגר בהליכה ברגל, ברפטינג, אומגות ועוד. אתגר  בכיף המותאם לנו. בהחלט לא אקסטרים.

 • אנחנו מקדישות מחשבה רבה מאוד מאחורי הכנת כל טיול. לא מתפשרות על איכות השותפים שלנו לעבודה בארץ ובחו"ל. חשוב לנו שהשירות שתקבלו בחו"ל יהיה מהטובים ומהאמינים.

 • הדבר החשוב לנו ביותר הוא שאתן תיהנו בחופשה שלכן. זאת גם ההנאה הגדולה ביותר שלנו.

 • אצלנו תשלמו קצת יותר כי אנחנו נותנות יותר ואנחנו גאות בכך.

 

למה טיול נשים?
הדינמיקה בקבוצת נשים היא ייחודית ומאפשרת חופש. נשים אוהבות לחוות את העולם בצורה שונה, סקרניות, מסתכלות על דברים מזווית המיוחדת להן, יוצרות סביבה פחות תחרותית ויותר תומכת. לא צריך לעשות הרבה, המיוחד נוצר מעצמו. זו בהחלט חוויה שונה ומיוחדת.

אם את מגיעה לבד... את לא היחידה. נשים רבות, יותר ממחצית, הגיעו אלינו כמטיילות בודדות וחלק לא מבוטל חזר עם חברות. אל תחששי לצאת ולגלות את העולם בעצמך בסביבה תומכת. אנחנו נדאג לך לחברה לחדר וכך לא תצטרכי לשלם את תוספת החדר ליחיד – אלא אם כן זה הרצון והכיף שלך.

 

מטיילות חוזרות
אנחנו גאות במטיילות החוזרות שלנו. בכל טיול תמצאו אותן והן... גם מביאות את חברותיהן.

מי עומדות מאחורי אסימון טיולי חוויה ברוח נשית?

דניאלה שורץ

דניאלה הקימה את אסימון, טיולי חוויה ברוח נשית בעקבות אהבתה לטיולים וסקרנות לסובב אותה. בוגרת האקדמיה של החיים וגם בעלת תואר שני מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בעלת נסיון רב בהדרכה. אוהבת מוסיקת בלוז, לרכב על אופניים וכמובן לטייל בעולם. נשואה לאילן, אמא ל-3 בנים בוגרים. 

קרן דרור

מעמודי התווך של  אסימון. אם תתקשרו לאסימון סביר להניח שתגיעו לקרן - היא תסייע לכן בכל. אוהבת לטייל, תמיד קשובה, עם חיוך ענק על הפנים. אמא של אריאל  ומשוררת מוכשרת.​